Miks ma olen selline? 16.07.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere.
Minuga toimub midagi. Ma tunnen end võõrana, mulle ei meeldi, et ma pean olema keegi. Ma lihtsalt ei tea mida enam teha, kuidas ma saaks psühiaatria kliinikusse ravile?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1) Räägi probleemist Emale (Lähedasele) ja siis koos on asju lihtsam ajada.
2) Psühhiaatri jutule minekuks saatekirja vaja ei ole, aga seal paar kuud järjekorrad.
3) Suurlinnades on psühhiaatriakliiniku Dispanseris valvearst ja tema jutule saab (kui ilusti põhjendada) samal päeval.
4) Kuni vastuvõtule saanud ei ole, seniks kasutada apteegi vabamüügi und soodustavat rohtu või/ja rahustavat teed.
5) Jalutuskäigud rahustavad, tugevad keha ja vaimu.
6) Inimene ei pea olema keegi, kellegi moodi jne. Suurim-parim on see, et saaks olla ISE ja ka julgeda olla ISE. Aga nende võõrtunnete kohta saad Psühhiaatri käest abi.
Tegutse!
Jüri O.-M. Ennet