Laps ei räägi...saab 7aastaseks 23.09.17 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Laps ei räägi...saab 7aastaseks,kasutab oma keelt mida saab ainult ema aru...oleme käinud neuroloogi juures ja seal öldi et on korras...palun abi ,kelle juurde ma peaks pöörduma oma murega?Oleme ka pöördumud rajaleidja poole ja lapse arenguga on kõik korras.Lgp.lapse ema

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Laste-psühhiaatri jutule: Tallinnas Lastehaigla juures ja ka Paldiski mnt. Psühhiaatriakliiniku juues nad tegutsevad. Nendelt saate kindlasti asjalikku infot ja juhiseid edaspidiseks.
Muud ei oska selle info põhjal pakkuda.
Tegutsege ja saate probleemist jagu.
Jüri O.-M. Ennet