86 aastane vanainimene 21.06.17 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Raske on elada koos inimesega kes räägib peegliga oma toas ja peeglitagusega, karjub ja läheb tigedaks, vihkab enda lapselapsi kui nad koju tulevad(lõi vastu nägu), kõik varastavad tema asju,tahetakse teda tappa, kõrvakuulmine on tal eluaeg olnud halb(kuuldeaparaati pole soovinud), kuuleb hääli, et keegi talle ütles.....arsti juurde ei tule, isegi kehtivaid EV dokumente pole uuendanud, sest talle piisab korteri dokumentidest ja pensioni tunnistusest.Perearst kunagi ütles, kui rääkisime talle, et niikaua kui ise poes ja väljas käib ei saa midagi teha.
Mida teha, kelle poole pöörduda!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaatri poole.
Kõrge ea ajuorgaanika häirest tingitud luululised ja meelepettelised elamused.
Ravimid probleemi leevendamiseks olemas.
Psühhiaatri jutule ja siis saate üheskoos tema edaspidist tervise käekäiku ja elukorraldust planeerida.
Lahendid olemas!
Jüri O.-M. Ennet