Ülikooli plaanid 27.01.17 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Heipa-hobadi-hop!! Olen kaalunud juba pikemat aega psühhiaatria õpet. Minu kaugema tuleviku kindlaks ambitsiooniks on muuta koolisüsteem. Teisi sõnu tahan lisaks paljudele muutustele tuua kokku lapsed, kes mõtlevad ja käituvad teisiti - hüperaktiivsed, düsgraafikud, düsleksikud, füüsilise häirega inimesed, pimedad, kurdid. Ning lisada samasse punti ka inimesi, kes õpivad ja käituvad tavapäraselt ilma igasuguste huvitavate kalleteta. Minu suur soov on panna neid teineteist austama ja koos töötama, kaotades õpilastes hirmu suhelda teistsugustega ja tuua hoopis välja head küljed.

Seepärast olen väga ahvatletud psühhiaatria õppest. Sedamoodi saaksin kõrvalt vaadata ja analüüsida, kuidas muuta paskade keskkonda neile kõige paremaks avamaks teineteisele, olles võimeline mõistma, mis iga lapse elus toimib. Küsimus on aga kus oleks seda kõige mõttekam õppida. Ehk oleks võimalik saada kokku 15.-22.veebruar jooksul ehk jooks kuskil kannu täie teed. Vestlus-joogi kõrval võin rääkida ka pikemat ja täpsemalt oma plaanidest

Kunagine Ristiku Põhikooli õpilane Taavet Borovkov :)

Hingerahu

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mees, kui tead oma Eesmärki-kutsumust, siis oled juba õigel rajal - Suurmehe rajal.
Sinu üldfilosoofiline mõte on õige ja sinu tarmukus aitab seda ellu viia.
Soovin sulle järjekindlust, tegutsemisrõõmu.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet
PS Veebruarikuu ajagraafikut ma praegu ei tea ja seega hetkel sulle päeva-kella pakkuda ei saa.