nõu 25.01.17 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere. Märtsi kuus saab poiss kolme aastaseks.
On väga suur mure. Nimelt laps täiesti niisama hakkab inimestele näkku naerma kõva häälega!
Ka kodus mängib või teeb midagi naerab nii kõva häälega! Kui keelata siis ta ei kuule vaid naerab ikka edasi!
Kuid samas on laps täiesti normaalne räägib mõned sõnad. Kuid kui pole tal neid naeuhoogusi. Siis saab väga hästi aru. Kui midagi tegema peab.
Vahest isegi tuleb ja lööb niisama venda või, tädisi onusi wms. Mda temegama peaks?
Laps on kodune.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Lastepsühhiaatri jutule, nad töötavad koos laste-psühholoogiga - nii saate konkreetse ülevaate lapse tervisest.
Kui teiele tundub, et käitumine on parasjagu imelik, siis kindlasti lastepsühhiaatri jutule.
Enne võite ka perearsti jutul koos lapsega käia - ta aitab siis psühhiaatrile saamise tempot tõsta - saate varem jutule.
Kannatlikkust ja tegutsege!
Jüri O.-M. Ennet