psühhiaatri vastuvõtt Tallinnas 22.11.16 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Ma enam ei tea, kuhu pöörduda, et saada aega psühhiaatri juurde. Olemas on ka saatekiri, mida peab vist juba uuendama. Kas tõesti ei ole Tallinnas mitte ühtki psühhiaatrit, kes mind saaks vastu võtta? Olen palju helistanud, vastuseks saanud ,et kas siis helistage järgmine kuu või, et me ei võta hetkel uusi patsiente...

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaatriakliiniku valvearstid Tallinnas võtavad igal tööpäeval vastu - kiire probleemi korral.
Psühhiaatriakliiniku valvetuba võtab ööpäevaringselt vastu - väga kiire probleemi korral.
Haigla Dispanseri psühhiaatrid võtavad vastu Eesti Haigekassa jm tervishoiu rahastamisest tingitud pikkade järjekordade alusel.
Erapsühhiaatrid tegelevad enda tegevusplaani alusel ja nende kohta ma ei oska öelda.
Mina töötan Ida-Tallinna Keskhaiglas ja meie haigla psühhiaatrid käesolevaks aastaks Haigekassa lepingut ambulatoorseks tööks ei saanud ja seega - pole vastuvõttu, pole ka järjekorda. Minul seega vaid statsionaari töö.
Mida täna ja ise teha saate, seda ka täna ja ise juba tehke. Muus osas on vajalik kannatlikkus!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet