maksa tsiroos 10.02.16 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere olen maksa tsirroosi haige ja tekkib ikka küsimus ,kas varsti suren.Olen 3aastat juba jälginud arsti ettekirjutusi ja ravimeid söönud ja alkohoolist 100% loobunud.ei joo ka juba aastaid gaasilisi jooke.Olen ka järjepidevalt Essentiale forte N600 söönud.Lugesin ühes portaalis et peale haigestumist 4a sureb inimene kui selline haigus.ka näidud mis vereprooviga tehtud.on uskumatult paranenud peaaegu juba norm piiri juures.Kuna kasvatan 3last siis ikka hirm suur.palun vastake.LP.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Olete õigel teel - täieline karskus on teie elurada ja laste kasvatamise rada.
Kui olete ilma napsuta siiani vastu pidada suutnud, siis suudate ka edaspidi - peate suutma.
Sisehaiguste arst annab teile vajalikku infot ja ravi maksa jt siseorganite osas. Käige regulaarselt kontrollis.
Minu soovitused: õige töö- ja puhkerežiim (ka lastel), tervislikud eluviisid.
Mona-Linda naeratus - see aitab.
Täna elus - järelikult õnnelik - saan laste elukäigule positiivselt kaasa aidata.
Surma täpse päeva saame teada hauaplaadilt, ainult sealt. Meie kõik.
Rõõmsameelsust soovides,
Jüri O.-M. Ennet