Suitsetasin sünteetilist ainet ehk ( Spice ) 04.11.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tervist !

Juhtus siis selline asi et käisin nädal aega tagasi klubis ja sattusin alkohooli pruukima inimestega keda ma ei tundnud . Ja järsku üks hetk üks inimene seltskonnast küsis et lähme teeme kanepit ja ma ei öelnud ei sest olen varem ka teinud ja minu arust ei ole midagi hullu olnud . Tegime siis selle joindi ära ja läks kuskil 15 - 30 min kui mul hakkas pea ringi käima ja ei saanud aru mis minuga toimub siis küsisin mis asi see oli öeldi et ( Spice ) sünteetiline kanep vähemalt sain nii palju aru et koju ära tulla . Ja kodus jätkus see kõik , tundsin end väga halvasti surma hirm ja kõik muu mis sellega kaasneb . Olen lugenud et paljud inimesed on endale kiirabi kutsunud et sellest üle saada aga ise seda ei teinud kuid oli mõttes küll . Sain oma õppetunni nüüd kätte . Ja rohkem ei tee kanepit kunagi

Viimased nädal aega on selline tunne :

Peale ( Spice ) tegemist on kuidagi imelik olla nagu oleks selle mõju alla ikka veel ärevushood on mõtlen koguaeg negatiivselt ja ei taju reaalsust , unetus ja kardan sõpradega koos olla ärevus on sees kuidagi

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1) Joogipudel ja lonksuta vedelikku (mineraal) päeva jooksul ca 1/2 liitrit. Puhastab organismi, neelamine rahustab.
2) Jalutuskäigud - 3-4 km paneb vere käima ja organism reguleerib end jälle õigele lainele.
3) Tee minu Palve esimest sammu - vabastab pingetest, parandab aju verevarustus.
Kõik saab korda - anna aega!
Jüri O.-M. Ennet