kehv mälu 08.09.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere
Tegemist siis 32 a mehega, napsitab väga mõõdukalt, tööd teeb normaalselt, vahel ikka pikki päevi ka...mäluga kehvad lood. Unustab kahe -kolme tunni pärast, millest jutt käis või et milles kokkuleppisime.Töö juures peab ka päeva jooksul üles kirjutama , millist tööd teeb , sest õhtuks enam kõike ei mäleta .Mitte et üldse ei mäletaks aga mälu lünklik...Millise arsti poole peaksime pöörduma , või kust seda asja hakata uurima?
Tänud

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1) Alkoholile momentaalselt - Ei! Suitsust rääkimata! Täieline karskus.
2) Neuroloogi jutule ja aju-uuringud.
3) Tervislik elurežiim ning piisav uni.
4) Organism on tervik - keha tugevdamine parandab ka psüühikat.
5) Depressioon halvendab mälu, optimism-rõõm jällegi parandab.
6) vt varasemaid otsinguga
Vaid teod muudavad olukorda.
Jüri O.-M. Ennet