Süda on paha kogu aeg 23.04.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 37-aastane naisterahvas ja paluksin Teie abi. Nimelt mul juba kolmas aasta on süda täiesti paha ja söögiisu ei ole. Olen käinud ka arstide juures, isegi onkoloogi juures otsaga juba. Diagnoositud on krooniline atroofiline gastriit. On ka depressioon ja võtan ka antidepressante, nimelt mirtasapiini igal õhtul 45 mg. Olin ka rahustisõltlane, nimelt Diasepexist, nendest olen nüüdseks vabanenud. Ongi sellne küsimus Teile, et millest mul see süda paha on kogu aeg? Lihtsalt ei suuda enam niimoodi olla ja elada. Äkki oskate öelda mulle........ Palun aidake mind!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mirtasapiin 45 mg on suht-suur annus. Hakkaksin seda vähendama (vt. varasemast ristkülik diagonaaliga ja "uued prillid" raviprintsiipi).
Magu - mälumise 3/3 printsiip (vt. varasem). See 3/3 on: 1/3 on tavaline hamsterdamine, kiire mälumine, mälume toitu 5-7 korda. 2/3) e 7+7=14 mälumist, siit tuleb hea seedimine, organism saab vajalikud ained hästi toidust kätte. 3/3 on 7+7+7= 21 ja enam mälumist MÕTTEGA-kujutlusega. Mida soovid-kujutled, seda ka toidust saame, saame ka vaimset-psüühilist. Joogad kasutavad seda aastatuhandeid.
vt. varasemaid.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet