2,5 aastane laps kõnnib ja räägib unes 02.11.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Tahaks sellist nõu, et mu 2.5 aastane laps kõnnib tihti öösiti ja räägib. Viimane kord, kui kuulsin, et ta kõnnib ja kui vaatama läksin, oli laps nagu pulk voodis.
Kas see tähendab kuutõbisust? Millest võiks see olla tingitud? Ja kas peaks seda jälgima? Kui see peaks tihedamaks muutuma, siis kuhu peaks pöörduma või mida peaks tegema?

Ette tänades ja vastust oodates
K.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaatriakliinikus ja Lastehaiglas on lastepsühhiaatrid - nende vastuvõtule.
Igast mutrest saab üle!
Jüri O.-M. Ennet