Hirm vangla ees ja eriti sealsete vägistamiste ees. 10.03.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, see kiri pole irooniline ega muidu lollitamiseks, tahan reaalselt teada, kuidas käituda vanglas nii, et vältida olla vägistatud. Küsin, sest praegune vanglasüsteem paneb vabalt kokku varga ja endise politseiniku või tolliametniku, mis enne oli välistatud jne. Kuidas käituda ja elada vanglas ilma hirmuta? Kui küsimus tundub rumal või kohatu, siis palun lihtsalt vastust võitluses hirmuga tugevama(te) inimeste ees, tänan.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Käituda inimlikult. Vanglas ja Vaimuhaiglas on inimlikkust hulgi rohkem kui nn vabas ilmas, vabaduses. Käitu inimlikult ja seadusekuulekalt. Julge ei karda.
Tervitab
Jüri O.-M. Ennet