hüpnoos-kas tasub proovida 14.05.09 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere.

Tahaksin mõne spetsialisti arvamust seoses hüpnoosi ja selle kasulikkusega.
Mul on toitumishäire ja abi olen otsinud psühholoogidelt, psühhiaatritelt. Kuid ikka on asi kuidagi neg. suunas liikunud.
Kas tasuks mõnd hüpnoositerapeuti proovida? Kui, siis kust leiaks selle usaldusväärse ja oma ala asjatundja?

Vastust ootama jäädes

M.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ikka tasub, aga see on aja ning energiamahukas tegevus ning seetõttu tehakse seda tagasihoidlikult, vähe (aeg kõigil piiratud). Tehakse ka nn narko-hüpnoosi e ravim ja hüpnoos käsikäes. Tehakse veel autohüpnoosi. Mingi variant koos teiste ravivõtetega ikkagi aitab.
Tegija - sõltub vastastikusest "psühhokeemiast" ja aega peab mõlemil olema. See viimane ongi suurim takistaja.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet