Borderline-isiksusehäire 13.10.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Olen 17-aastaselt käinud 9 erineva psühhiaatri juures, kuid siiani ei ole tõhusat ravi. Diagnoos on borderline-isiksusehäire. Kui tõenäoline on, et selle häirega kaasneb ka psühhopaatilisi jooni. Olen kohati vägivaldse mõtlemisega ja tahan halba teha kõigile, kellega mul on halvad mälestused. Mõtlen sageli, kuidas neid tappa.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kes olid tohtrid ja mida soovitasid (rohud jms)? Kuidas need soovitused toimisid/ei toiminud ja mismoodi elu edasi kulges? Milles ise näed probleemi "tuuma" ja lahendeid?
Vastuvõtule, siis saab asjaoludest selgema ülevaate ning konkreetsemalt soovitada.
Rammatust "Väljavalitu" Tervisemaja ja Isiksuse kujundamise ptk-d tulevad igal juhul suuresti kasuks.
"Inimene on midagi, mida peab ületama!" Fr. Nietzsche.
Tegudele!
Jüri O.-M. Ennet