uued rohud 27.03.09 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere tahtsin küsida kas peale Abilify on nüüd ka uusi rohtusid välja tulnud hakkasin aasta aega tagasi seda võtma aga veits paremaks on läind aga mõju siiski nadi.Peas on ikka alles tühjus ja raske depresioon on.Antidepresanate pole enam võtnud juba aasta need ei mõju üldse. Ise olen 27 a mees.
Ette tänades.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Koostöö psühhiaatriga. Õige annus oluline. Uuemat põlvkonda hekel ei ole.
AD võtmise/mittevõtmine otsustada ka koostöös psühhiaatriga.
tervislikud eluviisid, eelkõige korralik puhkus ja mõõdukas kehaline tegevus.
parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet