Kas Eestis on AD ja rahustite võõrutusravi? 19.04.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

KAs on võimalik ärevuse hoogudest üle saada

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Rohud ilma harjutusteta - tulemus on tagasihoidlik.
Ka nn võõrutusravi korral kehtib minu - ristkülik diagonaaliga ja "uued prillid" - raviprintsiip. Nüüd on arstirohuks neuroleptikum(id), kirjutab arst.
Harjutused jt "nipid" - vt eelnevad sovitused.
Mõtteid tervise varasalve tarbeks leiate minu raamatust "Väljavalitu" - Tervisemaja peatükkidest.
Leidke endale sobilikud "nipid" ja praktiseerige.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet