Ärevushäire 25.06.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere.Düskomfordi tunne rindkeres-mida see tähendab(põen ärevushäiret,tunnen rindkeres sellist raskuse tunnet)?Paar päeva tagasi lõpetasin AD võtmise,võib see raskustunne olla sellest?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Milline noorus, milline elukutse-eriala, milline eluviis, milline sportliku võimekus-võimetus, milline "tossutamine," milline AD ja mis selle võtmise ajal toimus?
vt. Enneti ritskülik diagonaaliga ja "uued prillid" ravimise printsiipi, s.o. Arstirohi, Harjutused (viis rühma), Uus hoiak - see kolmainsus.
Psühhiaatri jutule ja saate konkreetsemaid soovitusi.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet