Generaliseerunud ärevushäire 11.04.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, kas selline asi on võimalik, et ärevushäire ja depressioon muudab keha tunnetust? Ehk siis kehas on selline imelik tunne, nagu käed ja jalad oleks kerged ja kõhus ka imelik tunne. Ehk siis kehatunnetus on paigast ära. Isegi kui ärevust sellel hetkel ei ole. Ülejäänud tervisenäitajad on kõik korras.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Igasugused tunded on võimalikud. Põhjus-olemus on vajalik koos psühhiaatriga selgitada ja siis saab konkreetseid soovitusi anda.
Kõik tervisliku eluviisi valdkonda kuuluv on kasulik, normaalsest unest-puhkusest rääkimata.
Psühhiaatri jutule!
Jüri O.-M. Ennet