Peavalu , ärevushäire 08.04.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere õhtust! Qlen 50-ndates eluaastates naisterahvas ja neli aastat hädas peavaluga. Valu vasakus oimupiirkonnas ja kiirgab kukla ,hammaste ja silma taha. Samuti esineb peapööritusi ja tasakaaluhäireid. Olen saanud 1.5 aastat amitriptiliini ja 1 aastat simbaltat . Kolm kuud oli hea olla , aga nüüd seda enam ei ole. Süüdi on kindlasti liig aktiivsus ja kapitalism.Tööd palju ja muret ka. Tahaks kindlalt olla kahe jalaga maas nagu neli aastat tagasi! Aga on see veel võimalik ? Ette tänades Teid . Rita

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Elus - järelikult võimalik!
Mõõdukalt kehalisi harjutusi aitab peavaludes jagu saada. Minu harjutus reguleerib aju veresoonte lihste toonust - aeglaselt, enesetunnet jälgides.
Rohu võtmist dirigeerib raviarst.
Ilmaelu võtta mänguliselt.
Head harjutamist, head mängulisust,
Jüri O.-M. Ennet