Ma ei saa aru, mis toimub 12.02.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kirjutasin just hetk tagasi. Lisaksin veel seda, et ma ei julge teda ka maha jätta, sest kardan, et siis ta poob end üles ja siis pole mind teda enam päästmas. Loomulikult saan ma aru, et ma ei saa sellepärast end ohverdada terve elu, kuid selge on see, et see jääks mind samuti terveks eluks piinama.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

et ma ei saa sellepärast end ohverdada terve elu,..
Elu ei vaja ohvreid ja ohverdamisi!
"Olen nagu tagurpidi sõudja,
silmad ikka minevikku säet..."
M. Under
Olete noor ja vajate edaspidi sõudmist, Lastele korralikku Isa.
Kui lapsed, Lapse-lapsed juba suured, siis võib veidi ka tagurpidi sõudmist teha - veidi, et edaspidise hoog ei raugeks.
Õnnelikku elulainetel aerutamist,
Jüri O.-M. Ennet