jälle 17.01.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere dr. Ennet.
Hakkasin eelmise aasta maist võtma Paroxetini (1 tbl päevas)...vahelduva eduga on enesetunne siia-sinna olnud, aga suitsiidiplaanid kadusid küll ära. Nüüd mõtlesin, et söödud kah neid tablette juba...hakkasin ära võõrutama - algul 0,5 tbl päevas, praegu olen nädal aega võtnud üle päeva 0,5 tbl. Ja juba kajab peas lause "ma tapan ennast ära" ja muidu on ka äärmiselt halb meeleolu ja mõttetuse tunne, pea käib ka pidevalt ringi...ilmselgelt tuleb uuesti hakata terve tbl päevas võtma, aga kas on ka mingi piiraeg, kui kaua jäjest üldse tohib Paroxetini järjest tarvitada?
Tervitades E

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Eelkõige koostöö oma psühhiaatriga.
Peale arstirohu kindlasti teha ka harjutusi. vt. minu varasemaid soovitusi.
Harjutused teevad imet, s.o. imet teete ise harjutusi tehes.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet