egomaniakaalsus 02.12.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kas see on ametlik diagnoos? kas seda ravitakse ravimitega ja kui, siis ilmselt tuleb enne psühhiaatri jutule minna? Aga kas egomaniakil kõigub enesehinnang taevast põrguni ja vastupidi? Võimalik, et olete sellest juba siin kuskil varem kirjutanud, aga neid lehekülgi on niivõrd palju, et ma ei jaksanud neid kõiki läbi lapata. Vabandan sellepärast.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Millised on kaebused? Mis segab enda ja mis teiste elu-olu? Millal ja kuidas need enesehinnangud "lainetavad"?
Kõik siin elus parasjagu "lainetabv", aga see peab olema adekvaate, oludele vastav olema.
Psühhiaater aitab. Psühhiaatrit karta ei ole vaja.
Tervitustega,
Jüri O.-M Ennet