Cipramil 13.07.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,doktor.

Olen 46.a. naine ja vôtnud Cipramil 10 mg juba 2 aastat. Nüüd tahaksin rohuvôtmise lôpetada aga kardan neid ärajätmise nähtusi.
Olge doktor kena ja andke mulle nôu kuidas peaksin lôpetama, kas 1/2 tablette sööma teatud aja jne.
Jään vastust ootama.
Tänan.
Ilusat suve!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

vt. printsiipi Enneti ristkülik diagonaaliga ja "uued prillid". Rohtu vaid algetapil. Harjutused ja "uued prillid" ehk uued väärtushinnangud, siis ka AD vajadus kaob iseeneslikult. Ilma harjutusteta on asi "nigggel" ja edu üürike. Ilma harjutusteta - jätta rohi ära järk-järgult.
Head harjutamist.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet