Imelik kaastöötaja 09.05.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Yhe meie töötaja kohta räägitakse,et ta on eluaeg ennast kodus edasi-tagasi 66tsutanud.Muudkui tundide kaupa istunud ja 66tsutanud.Tööl ka muud ei tee,kuiseisab ja muigab v6i tuiab kogu aeg ringi käia.Leian,et selline inimene ei sobi teenindajaks.Kuidas talle endale seda selgeks teha,onimesest oleks vaja viisakalt lahti saada.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tark Juhtkond teab kõike, teab ka vallandamisega seotud küsimusi. Ega see vallandamine seda kõigutamist ei kõrvalda.
Kaasinimest vaja aidata ja suunata - sellele oleks vaja mõelda. Venemaaga me ka ei äritse, selle asemel "vojujem," vene kogukonnaga Eestis ei oska suhelda. Keeleseadus on haitunud nagu kevadine udu, koolidirektorid ei oska riigikeelt - mida siis õpetajaskonnast veel rääkida, õpetamisest (integratsioonist) ei tasu unistadagi. Omakeskis kakleme - kumba kakluspoolega nad siis integreeruksid? Kui me omavahel ei "integreeru, siis nö muukeelsetega ammugi mitte.
Kaaskodanik (õõtsutaja) vajab abistamist, integratsioon korraldamist.
Lahendeid on vaja leida! Leida ja neid siis rakendada!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet