Nycoflox vöi Cipralex 23.01.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Olen pikemat aega depressioonis,kuid nyyd on asi päris hulluks läinud.Enesehinangu langemine,kurvameelsus,ärrituvus,,pessimism,väsimu,energia kadumine,liigsöömine,käte värin...
Sooviksin teada,mida Te soovitate,kas nycofloksi vöi cipralexi Vöi on midagi paremat veel.
Tänan!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Soovitan seda, mida soovitab Teie psühhiaater.
Rohi vaid üks komponent ravis, tervenemisel. Viis rühma harjutusi ja uus hoiak. Korralik puhke- ja töörežiim. Nii tuleb Õnn Teie õuele.
Ei saa käituda nii, nagu meie Justiitsminister: "Tean all- ja pealilma tegelaste kokkuleppeist, aga ei ütle. Ja ise Peaministri parteis e. ise tõmbab Peaministrile n.ö. "vee peale.""
Ka inimesed, kes ainult tohtrirohu peale loodavad, on oma olemuselt samasugused - tean, aga ei tee!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet