Tahaks teada kuidas mõjub teie ravi(homoöpaatia) 20.07.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!

Olen teile mitu korda kirjutanud.Söön juba aastaid (umbes 10a) AD-sed aga parnemislootust pole siiani märgata ,pigem läheb iga aastaga hullemaks.
Ei jaksa ka enam rahusteid (Rivotrili) võtta arvan ,et olen nendest juba sõltuvuses.
Teen järjepidavalt ka teie antud harjutusi,aga ei midagi.Tahaksin küsida,mida arvati teie sellisest ravist nagu homoöpaatia,on sellelka tulemusi,eriti psühhilisi.Olen sellest natuke lugenud ,ma ei leia enam väljapääsu.Tahaks veel normaalselt elada nii,et pea ei käiks ringi,südames ei oleks valusid jne ja jne.Palun vastake ,mida arvate teie sellisest ravist.Ettetänades 37a.naine.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tulge vastuvõtule,
arutame koos, leiame lahendeid.
Homöopaatia - ravimine väga väikeste annustega. Ei ole selle ala spetsialist, aga proovige.
Eelnevalt selgitaksin ikkagi Teil esinevad hingeelu probleemid, ravimite sõltuvus/sõltumatuse ja Teile sobilikud pingete maandamise võtted.
Milline kutsa ja millise kivi all? - selles on küsimus.
Vastuvõtule!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet