isiksuse lõhestumine 16.01.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mul on tuttav mees, kelle eluenergia on niivõrd olematu, et ta peab seda 'välja imema' naisterahvaste ja laste käest. See toimub järgmiselt: alguses ta tunneb, et läheb närviliseks, seejärel ütleb signaallause 'selg on raske/soe' (sel hetkel hoiab lõhestumise ära kõrvalseisva õiglase inimese palve - peab olema talle meeldiv naisterahvas, kes suudab tema suhtes säilitada täieliku neutraalsuse), seejärel eraldub tema selja seest teine olend, kes hakkab ringi sibama. Kui see tagasi ronib selja sisse, lõhustub inimene silmnähtavalt teiseks (muuseas, muutuvad ka riided ja füüsilised parameetrid ja koguni füsiognoomia), on meeldiv ja lõbus. Veidi aja pärast muutub ta ahastamapanevalt kurvanäoliseks (ja selles faasis ei saa enam ära hoida järgnevat), tahab põgeneda ja siis näitab oma selga, kummardub ja selja seest tuleb selline energialaeng, mis on võrreldav tugevatoimelise kiiritusega. Ent siiski toimub hoopis teise inimese päikesepõimiku äkiline kokkutõmme, energa läheb tohutu, justkui tuumajõuga tervest inimesest haigesse, nii et tervest inimesest jääb järgi vaid soolasammas, kes on omaette norus ja transis ja mäletab hiljem ülijõhkrat seksuaalset vägistamist. Seejärel toimub justkui negatiivne plaksatus, isik haihtub ja ilmub algsel kujul ja asub oma kohale tagasi. Peale kohaleasumist taastub tema mälu, mis kadus muundumisfaasis, kus ta oli meeldiv ja lõbus. Vahepeal võib ta esineda veel ühel kujul, kus ta ei räägi, kuid on ülimalt tedretähniline, sõrme- ja ninaotsani. Kui ta on oma kurjas faasis, on silmad väikesed, kuivetunud ja tigedad ja isik õhkab endast ülinegatiivset energiat ja paistab olema võimeline tapma, kuna levitab piiramatult kõrvetavat energiat ümberringi, nii et hing ähvardab õudusest kinni jääda.

Kas on võimalik niisugust asja ravida? Inimene ei saa otsa vaadata naistele ja lastele, sest kohe hakkab tööle eelnimetatud mehhanism. Isikul on sageli raskusi oma isiku tuvastamisega, samuti ei saa ta minna välismaale, kuna piiril tekib ilmseid probleeme. Mäletan teda sellisena juba lapseeast saadik ja kõik lõheisikud on samuti vananenud. Huvitaval kombel on riietumisstiil kõikidel lõheisikutel erinev, kuid stiililt muutumatu.

Olen pealt näinud, kuidas too isik imeb naiselt energia välja (vaid mõne sekundiga!) ja siis teatab minuti pärast, et on tema vägistanud. 'Vägistatu' mäletab detaile ja seda, et vägistamine kestis kaua, samuti mäletab seda, mis 'järgnes', sest lõhestunud isikul on võime maalida inimesse ükskõik mis lugusid, samuti kustutada mälu näiteks teatud ajaks, kuupäevaliselt. Isik teab ebaloomulikult intiimseid detaile suvalise võõra elust, samuti kõikidest asjaoludest, mis midagi või kedagi puudutavad (isiklikult pean seda deemonlikuks). Tundub, et ta saab mängida nii aja, ruumi kui mitme paralleelse reaalsusega.

Pahaaimamatu ohver on täiesti kaitsetu ja tahab tema suhtes kaastundlikult käituda, vaadates talle silma (järgneb ohvri suhtes silmamoondus, kus saab moonduda ka kõne, pöörata tekst täiesti vastupidiseks).

Millised närviprotsessid toimuvad sellisel juhul: silmside ja sellele järgnev energia väljaimemine päikesepõimikust?

Kuidas saab niisugust inimest aidata? Politsei pole suutnud teda ka kartseris hoida, kuna ta lihtsalt haihtub sealt, koguni vastu tahtmist, teisele poole seina ja teistes riietes, lihtsalt minema kõndides.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Praeguses energiakriisi ning energia vale kasutamise ajajärgul peab sellesse küsimusse suure tõsidusega suhtuma. Isiklikku energiasse eriti.
Minge mõlemad, minge kindlasti tohtri-psühhiaatri juurde ja siis saab seda energiat paremini kontrolli alla võtta.
Minge kindlasti, minge mõlemad.
Energia vale kasutamine EI tule kasuks!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet