Söömishäire? 09.08.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Olen 34.aastane, tervisilike eluviisidega sportlik naine. Söön korralikult, magama jään õhtuti hästi, aga kell üks öösel läheb uni ära ja enam ei saa uinuda enne kui kõht korralikult täis pugutud ja nii jätkub see juba vähemalt kaks aastat. Kuid nüüd ärkan öösiti juba kaks korda ja ainult peale söömist saan uuesti uinuda, milles probleem+

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ainult olemasoleva info alusel soovitaksin Valocordin-Diazepam tilku ja seda õhtul enne uinumist 5-8-10 tilka (ei tea ju Teie rohutundlikkust, kehakaalu). Vajadusel ka öösel 3-5 tilka.
Vajalik ikkagi psühhiaatriga silm-silma vestlus ja siis konkreetsed soovitused tulevadki. Tulge vastuvõtule.
Tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet