Jälle Üks Depressiivik? 21.03.02 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tervitus!

Tunnen raske depressiooni hingust kuklas. Ja saabunud kevad on koledas kontrastis depressiiviku olekuga.

Loen teiste lugusid ja pilt saab selgemaks tasapisi.

Konkreetne küsimus: Kas Rakvere linnas on ka mõni tore psühhiaater tegutsemas, kelle poole pöörduda.

Sest minu asi läheb üha hullemaks ja ega arstiabist enam ei pääse. Rakvere oleks lähim punkt.

J a veel - mis on antidepressantide ligikaudne maksumus? Mul pole õrnemat aimugi.

Vastuse eest tänan ette.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ka Rakveres on toredaid psühhoterapeute (Inge Asi, Pille Murrik) ja psühhiaatreid (Tiiu Tandre, Mari Viik). Nende hulgast leiate "hingesugulase", Teile hingeliselt sobivaima. Mis antidepressantide hindadesse puutub, siis selles osas on olulisim Teile sobivaima rohu leidmine ning määramine (juhul kui Teie seisund arstirohtu vajab), hinna suhtes konsulteerite samuti tohtriga (kas antud antidepressant kuulub haigekassa soodusretseptide nimistusse või ei). Võite olla kindel, et ka hinnalt odavate rohtudega saab hea arst head patsienti hästi aidata. Ja veel ka kevadhingusest: Loodus pungub, uus Elu tärkab, valgusküllane päev pikeneb - see kõik on ju Suur Rõõm. Tunnetage seda Rõõmu Hingust! Tohter aitab Teid! Parimate rõõmusoovidega Jüri O.-M. Ennet