Küsimused. 09.03.02 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Kui sooviks Teie juurde abi otsima tulla, siis - kui pikk on järjekord, kus Te vastu võtate, kui suur on visiiditasu, kas kooliõpilasel on odavam? Tänan!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ajaline kokkulepe on tel. teel: 056 463 830. Nn. ooteaeg sõltub probleemist: kiireloomulistele probleemidele saab ruttu nõu ja jõuga abi antud, nende jaoks vastuvõtu aeg ekstra tekitatud. Nädala raamidesse mahub tavaliselt ära, vajadusel on nädalalõpu (laup.) päevast lisa võetud. Ka Tallinnast kaugel-kaugel elavad saavad sageli vaid nädalalõpu päevil tulla. Enne töö ja pärast tasu, tasu sõltub probleemi olemusest, sellega seotud tegevustest, protseduuridest.

Helistage! Tervitades Jüri O.-M. Ennet

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühhiaatria

Suitsiidimõtted

Mul on viimased pool aastat olnud suitsiidimõtted. Viimasel ajal on lausa muutunud kinnisideeks. Samuti olen välja nuputanud kaks kindlat võimalust, mis peaks olema valutud.
Tuleks nagu mingi hoog ...

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Olin töö- ja voluntäärvaldkonna tegemistest eemal, teisel orbiidil ning seetõttu vastamine oli varem võimatu.
Depresssioonid on mitme raskusastmega ja selle häire süvenedes tekivad ka suitsiidmõtted, ...

Loe edasi

cipralex

Tere!
olen 22 aastane naine, olen vötnud 3kuud cipralexi 10mg, kui pikk peax olema see aeg kui peale ravimite löpetamist tahax rasestuda. Ette tänades!

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Pidage üks M-tsükkel vastu ja siis - õnn kaasa. Jalutuskäigud ja kerge kehaline aktiivsus jäävad. Minu harjutus on kasuks.
Elukaaslasega juriidilised (abielu) küsimused peaksid ka korras olema, ...

Loe edasi

subutex

minne pääsisin subutex hoitoo olen käyttänyt 5vuotta heroiinia ja nyt 4kuukautta olen yrittänyt päästä subutexillä eroon halusisin lopettaa heroiinin
asun suomessa voisitko auttaa tässä asiassa kertoa ...

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Tallinnas on Wismari Haigla ja seal tegelevad psühhiaatrid nende küsimustega. Nad võtavad vastu ka Soomest tulevaid patsiente. Subutexi küsimused on neil selged.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: