rigiidne 26.08.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere
sooviksin teada kuidas toimida rigiidse ehk jäiga, kange ja paindumatu mehega

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Isiksuse põhimuster kujuneb noorukieas oluliselt välja, eriti reljeefselt aga psühhopaatiliste joontega isiksus.
Isiksuse olemust muudab (halvemuse suunal) oluliselt alko-narko ainete tarbimine - inimene muutub empaatiavõimetuks, egotsentriliseks, vägivaldseks, armukadedaks, norivaks...
Seda meest nägemata, temaga vestlemata ei oska konkreetsemalt soovitusi anda.
parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet