vaimne tervis 22.01.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Olen mures oma 48 aaastase tytre vaimse tervise pärast.Saatus on olnud karm,3 aastat tagasi suri ootamatult mees,kasvatab tytrega üksi väikest poissi.Maailm on must,kedagi lähedasi ligi ei lase,kõik on rumalad ja halvad.Kannatavad esmajoones väikemees ja tytar.Juba muretsen nende tervite pärast.Mina emana mures,miks ta mind ei usalda,arstiabi ei otsi.Tööl ei käi,ei otsi ka,konfliktid siin ja seal.Millise arsti poole pöörduda.Vaja on abi ,aga,kuidas seda aidata korraldada,ta ei tunnista haigust.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kindlasti vajalik psühhiaatri konsultatsioon: sügav depressioon? isiksusehäire peale abikaasa surma? Varjatult haigus juba varem, nüüd lõi "õitsele".
Head rohud olemas, perearstiga koos leida rada psühhiaatri jutule.
Vajadusel sotsiaaltöötja - lapse tervist silmas pidades on tal õigus-kohusuts.

Tegutsega, kannatlikkust!
Jüri O.-M. Ennet