kas ärevushäired? 15.01.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, viimasel ajal on mul imelikud paha olla hood ,kus tahan kiiresti vett juua ja vahel tunnen selle ajal mürgist lõhna mida tegelikult ei ole . Kaks korda on olnud ka nii ,et järsku lähevad asjad meelest ära ja selle tagajärjel hakkan nutma. Perearst soovitas minna psüholoogi või psühhiaatri juurde ,aga ei tea kumb sobiks rohkem.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaatri jutule, head rohud aitamas.
Valvepsühhiaater Psühhiaatriakliiniku Dispanseris võtab vajadusel samal päeval vastu.
Üldtervistavad ja üldrahustavad harjutused ning tervisliku eluviisid - super, aitavad hästi. Neid leiad siit (varasemaid vastuseid sirvides) ja neid siis rakendades.
Tegutse rõõmuga.
Igast murest saab üle!
Jüri O.-M. Ennet