Vanainimese mälulüngad - kõik teised süüdi 29.04.14 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!

Loodan, et küsimus sai õigesse alamrubriiki.
Mure siis järgmine:
Mu emal (68 aastane) on tekkinud mälulüngad. Nimelt väidab ta, et keegi käib tema kodus - vahetatakse pistikuid, võtmeid, asjad pole seal kuhu ta need on pannud jne. Selles kõiges süüdistab ta muidugi mind ja väidab ,et mina kiusan teda taga. Rahulikult rääkida pole temaga mõtet, sest ta on veendunud, et tal ei ole tervislikult midagi viga, et mina püüan teda hulluks ajada/tembeldada.
Kas tegemist on vanusest tuleneva lihtsa unustamisega või on tegemist millegi tõsisemaga. Mida sellisel puhul teha?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Temal on east tingitud luulumõtted, mäluprobleemid hetkel siia ei puutu.
Head rohud mõtete korrigeerimiseks (luulumõtete kõrvaldamiseks) olemas.
Psühhiaater aitab.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet