Huvi tekitamine? 25.09.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tahtsin küsida sellist asja. Kas on olemas mingit liiki psühhiaatrilisi ravimeid, või pigem eelistaks mingeid hormoone, mis oleksid võimelised tekitama huvi igasugu asjade vastu. Enda probleem on selles, et liiga väheste asjade vastu tunnen huvi ja seetõttu hakkab tihti igav. Päris autist pole, aga võiks tõesti rohkem asju huvi pakkuda. Kui ringi vaatan, siis teisi inimesi huvitab elus ikka kordades rohkem asju kui mind. Depressiooni vist siiski pole, kuigi seda sai kahtlustatud. Skisofreeniat ja maaniat ja psühhoose ka pole. Agressiivsust on muidugi, aga mind ennast see ei sega, kuna rohkem segab igavus, mis hooti esineb. Tänud!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tegutsege nende asjadega, millest enda ja lähedaste praktiline elu veidi edeneks. Tegutsedes leiate enda olemuse, avastate enda andekuse-huvide registrid.
Istudes, mõtiskledes ja tabletiga seda ei saa.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet