Vastuvõtt 24.03.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Eelnevalt kirjutasin Teile, et mul on kõhuhädad, aga paanikahooge pole enam. Soovitasite enda vastuvõtule tulla, aga sooviksin nüüd küsida, palju Teie vastuvõtt maksab? Sest ise elan Pärnumaal.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Minu vastuvõtud on Tallinnas, Haigekassa poolt on määratud visiidile saamine - 5 EUR´i ja muu maksab Haigekassa.

tel 1900 kaudu saab registreerida.
Pärnus on mitmeid psühhiaatreid ja nemadki on väga head. Neid ei maksa häbeneda.

Organism on tervik ja ühe valdkonna tugevdamine aitab ka teise valdkonna tugevdamisele akaasa.

Teha jõukohasaeid-sobilikke kehalisi ja psühhoregulatsiooni harjutusi.

Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet