Mure elukaaslasega 26.09.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Mul mure. Olen endisest lapse isast lahus ja elan teisega, kellel ka oma laps, aga see mees räägib minu omast nii halvasti ja ta ei taha teda omaks võtta ja ei soovi uusi lapsi. Kas ma peaks mures olema?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mul mure - see on kirja algus. Seega peaksite ju mures olema - praegu. Mure puhul on vaja midagi ette võtta, et muret ei oleks. Nii talle tulebki öelda, et selline käitumine ja suhtumine tekitab pingeid ja ei ole normaalne.
Kooselu eeldab ikkagi ühiseid arusaamu ja teineteisega arvestamist. Koos elatakse selleks, et rõõmsameelsed-õnnelikud olla.
Eelnevast tulebki järeldus - kas koos või eraldi.
Kindlameelsust,
Jüri O.-M. Ennet