Suur väsimus 15.01.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Iga hommik, kui ma voodist tõusen, tunnen end nii väsinuna, nagu tahaks mitu päeva järjest magada, nimelt ma käin tööl ja ma ei suuda keskenduda. Mida peaks tegema?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Perearsti juures üldanalüüsid. Siis korralik töö- ja puhkerežiim. Tööprobleeme koju (mõttes) mitte tuua. Töid-tegemisi teha rõõmsameelselt (teil on töö, 49 000-l registreeritud töötul ja pea sama suursjärguga registreerimata töötul ei ole Eestis tööd!).
Tegemist võib olla ka nö varjatud depressiooniga (psühhiaatri jutule, siis selgub) ja siis on ka tahtesfäär ja energeetika "nõrgakesed". head antidepressandid ja harjutused olemas.
Sellest alustada ja õiged lahendid tervise tugevdamiseks selguvad.
Tegudele!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet