Psühhoosi kahjustused 09.12.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,

põdesin 7 kuud tagasi psühhoosi ja pärast seda on probleem suhtlemisega,
ei leia tuttavatega suhtlemisel jututeemasid, mõtteid millest rääkida pole.
Mõistus nagu ei tööta nii nagu enne psühhoosi. Olen ka raviarsti käest küsinud selle kohta, kuid arst pole osanud midagi vastata. Kas see on püsiv kahjustus või taastuv ja millest see võib tingitud olla?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Koostöö raviarstiga, mõnede psüühiliste funktsioonide taastumine vajab aega, mõnede puhul on treening-harjutamine kasuks.
Terves kehas tervem psüühika - see reegel kehtis ennemuiste, kehtib ka nüüd.
vt. eelmist vastus!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet