Meto zok 24.08.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, käisin pshühhiaatri juures ja tema ütles mulle, et Meto zok tekitab ärevust, mille aga perearst ümber lükkas. Nüüd tahaks teada, et kas see vastab tõele? Kirjutati ka rahustavad tilgad, millest hakkas paha ja küsisin apteegist looduslike rahusteid (veistesüdamerohu tinktuur). Kas ma neid tilkasid või kasutada samal ajal Meto zokiga? Jäädes Teie vastust ootama.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Enesetunne ütleb kõige õigemini. Eri valdkonna rohtusid tuleb võtta umbes tunnise vaheajaga, mitte korraga - siis võib kindel olla, et rohud omavahel "sassi" ei lähe.
Looduslikke vahendeid võib ka kasutada, aga ikka muudest rohtudest eraldi, siis saab nende toimet paremini tunnetada.
NB Peale tablettide on ka harjutusi vaja teha, harjutusi.
Head harjutamist.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet