Mõõdukas depressioon 25.05.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, soovin nõu. Kannatan unetuse all ja kehas on kõrvetav tunne. Limaskestad on kuivad. Sisehaiguste arstil diagnoositi söögitoru põletik ja refluks. Nahk on kuiv ja kõige rohkem on ärritatud kael ja ülakeha. Söögiisu on täielikult kadunud.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Vererõhu rohi ja refluksi rohi jäägu. Muu asemel annaksin Mirtazapini (olenevalt kehakaalust sõltub annus) õhtul: AD, rahusti, energiat andev, uinutav tiome nagu uinuti. Ja muud tervistavad tegemised!
parimat soovides,
jüri O.-M. Ennet