ootan last staažikalt narkomaanilt 04.07.09 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Olen 36 ja jäin rasedaks, abikaasa ka sama vana , aga mure sellest et 15 aastad umbes aega ajalt kasutas amfetamiini või ekstesi tablette. Kas te arvate ka et lollus mõelda, et reaalne sünnitada tervet last?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Organismi kaitsemehhanismid on tugevad. Kui kasutas aeg-ajalt, siis on ju OK. Kuidas viimasel ajal, kui tööd-tegemised on korras olnud, siis organism-psüühika on asjast üle. Sõbralikult raseduse ajal olla, jne - ja Jumal (organism) annab oma parima.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet