Aitäh 13.01.09 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!

"Täna ei taha ma kiisust ei kutsust...."

Ehk siis täna ei taha ma nõu küsida, kuigi olen seda varasemalt korra teinud.
Tahtsin lihtsalt tänada. Tänada selle eest, et vastasite mõni aeg tagasi, kui tundsin, et vajan abi oma pealtnäha tühise murega. Teie, aga, üheltpoolt professionaalina ja teisalt empaatilise ja targa inimesena, ei teinud seda nägugi, et mu küsimus tühine oleks. Sain Teie vastusest tuge ja abi, avasin oma silmad heale, mis mu ümber on. Aitäh!
Täna ma õpin lapse ja nooruki psühhopatoloogia eksamiks. Mõtlesin, et "sirvin" selle tarbeks ja niisama huvi pärast kliinik.ee-d. Jäin Teie küsimusi-vastuseid lugema. Ja leidsin sealt üles palve-meditatsiooni harjutused. Panin peale meditatiivse muusika ja virgutasin end nende harjutustega. Uskumatu, kui vähe on vaja, et peas mõtted selgineksid, tahtekindlus jmt tagasi tuleks.
Aitäh veelkord, teete tänuväärset tööd psühhiaatriana, aga eelkõige inimesena.
See oligi see, mida soovisin siia kirjutada -- öelda aitäh!:)

Kõike kaunist Teile ja jõudu kõiges, mida teete!

Maria

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Idamaade targad ütlevad, et Inimeses (Inimkosmoses) on kõike seda, mida on ka suures Kosmoses, Universumis. Ja need on: kehaline, vaimne ja Ananda=õndsus ja ÕNN. Kogu Universum on seda täis, jätkub kõigile. Ananda on meie hingamine, päikesevalgus meis ja meie ümber, värskendav tuulepuhang, leivatükk, töö- ja õpirõõm, kaasinimese toetamine. Annad ka naabri küünlale tule - kokku kaks küünlaleeki, kaks valgust, kaks soojust. See on andmine, ka see on ananda.
Tänud Teilt saadud ananda-leegi eest!
Parimate soovidega
Jüri O.-M. Ennet