Idemotoorse liikumise treeningud. 24.11.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Ideomotoorne liikumine,olen sellega edukalt tegelenud 10a.Tahaks seda ka teistele õpetada.Ainult ei tea,kust otsast alustada....Usun,et praegusel stressirohkel ajal,oleks see,väga vajalik!!!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1. Tahaks seda ka teistele õpetada.
- Võite mõned printsiibid, mõtted, kogemused, harjutused siia kliiniku leheküljele suunata ning rahvas saab siit lugeda.
2. Usun,et praegusel stressirohkel ajal,oleks see,väga vajalik!!!
- Vajalik ja toimib hästi nii üksi kui koostöös teiste võtetega.
Parimat soovides,
jüri O.-M. Ennet