Ravim Fenibut. 11.11.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!Arst kirjutas mulle ravimiks fenibuti ja juurde ka Xanaxit.olen saanud stressi ravi varem antidepressantidega.Mida see kooslus annab ja on need head rohud ja milline on nende ravimite kasutamise järel tulemus? Tänan.Juri.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Fenibut - Ajutegevust stimuleeriv ravim (ka Glutamiinhape, Ginko biloba jne.).
Milleks Xanax siia juurde, seda ei oska olemasoleva info põhjal öelda. Või vastupidi - milleks Fenibut Xanaxi juurde.
Stressi olemus, avalduvad sümptomid sotsiaalsel, kehalisel, vaimsel, hingelisel tasandil?
Raviarstiga koostöö!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet