Abi noorele sõltlasele 24.07.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, olen mures oma noore sugulase pärast, kellel on nii paanikahäire, alkoholisõltuvus ja ka söömise-toitumise probleemid. Ka on ta paanika häire lõdvestamiseks tarvitanud näiteks Xanaxit. Ma ususn et üks on alustanud teise ja ring lihtsalt on täis ja ta ei saa ise sealt välja. Olen kuulnud haiglast kuskil Lõuna Eestis vist, kus saavad temasugused inimesed abi ja kosuda. Ma ususn väga temasse kui inimesse ja loodan et kui ma konkreetselt talle mingit abi pakun, siis ta ka proovib abi sealt saada.
Tänades
Murelik lähedane

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Koostöös psühhiaatriga saab asjast asja. Xanax ei ole põhirohi!
Koostöös psühhiaatriga! Siis rohtudele lisaks harjutused. Ilma harjutusteta eesmärgini ei jõua.
Kannatlikkust,
Jüri O.-M. Ennet