Mure 04.07.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!

Olen hädas ärevushäirega ja läksin psühhiaatri juurde. See aga oli noor tibi, kes nagu ei teinudki muud, kui kirjutas citaleci välja. Ta nagu ei olnud enesekindel ega osanud teoreetiliselt mind kuidagi toetada. Kui loen Teie vastuseid, siis tunnen, et Teie käest saaksin seda toetavat poolt rohkem, Teil on suurem elukogemus ja töökogemus. Tahaksin Teie juurde üle tulla, aga ei tea, kui suur on Teil visiiditasu. Ma ei ole väga jõukal järjel.
Kuna hakkasin Citaleci alles eile võtma, siis palun öelge ka oma seisukoht, on see hea ravim, on sellest kasu ja kui palju ma kõrvaltoimeid peaksin kartma (kui sagedasti need ilmnevad, infolehel oli igasuguseid õudusi kirjas)?

N (36)

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui alustasite, siis võtke rõõmuga. Rohi on hea. Ainult rohust ei piisa - harjutused (vt. varasemaid soovitusi).
Vastuvõtt visiiditasu suuruse taha pidama ei jää, tähtsam, et ajagraafik võimaldab. Kui rohi ja harjutused toimivad, siis jätkake.
Vajadusel vastuvõtule:
tel 56 463 830,
Tallinnas
Igast murest saab üle!
Parimat sovides,
jüri O.-M. Ennet