dissotsiatiivne hoog 17.06.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tervist,doktor!
Palun abistage kui on diagnoos :dissotsiatiivne hoog koos paanikahäirega-ei aita hingamisharjutused,kestvus pikem kui ainult paanikahäire ja hirm krambitunde tekkimise ees. On pikemaid-lühemaid vaheaegu, ei saagi aru, mis vallandab ja peamine-kuidas ennast abistada, et hoogu ei tuleks ja ka mida soovitate kiireks tegutsemiseks (peale Rivotrili). Olen aktiivse hoiakuga,teen trenni võimaluste piires, töötan -aga tunnen pidevat väsimust,magaks rohkem.
Teid tänades!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tulge vastuvõtule ja saate juhised.
Hingamisharjutusi ei soovita ja valesti tehes on kasu miinus-märgiline. jJalutage ja organism hingab õigesti.
Igast murest saab üle!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet