närvid 25.02.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere!
mul on selline mure , et ma lähen väga kiiresti närvi , mul on ka väike laps 4 kuune ja kui ta nutab siis ma lähen kohe närvi , ei suuda ennast taltsutada .
Kui mul last polnud siis ma elasin ennast oma mehe peal välja , vahest läksin ka kallale talle .
Mul on see närvilisuse teema juba lapsepõlvest saati .
kas antidepressantid suudaks ravida närvilisust ?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Titt vajab rinnapiima, AD praegu vaja ei ole. Korralik uni, tööde jaotus Lapse issiga, jalutuskäigud õues koos Lapsega.
Jõukohaselt minu harjutust.
Lapsele õrnalt laulu laulda, vajadusel ise viis ja sõnad mõelda.
See mure-seisund möödub, saaabub RÕÕM!
Kaunist laulu,
Jüri O.-M. Ennet