mure. 14.02.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere.mul on suur mure ma ei tea mida teha see on kohutav lausa.ma kaotasin asja oma isa kes oli mulle väga kallis.ma tahan teda tagasi enda kõrvale.ma ei taha enam ültse elada mitte midagi teha sest olen kõik siin elus kaotanud.ma tõusen hommikul ülesse ja mõtlen milleks mul on vaja ültse ärgata.nüüd siin kaks nädalat tagasi hakkasin ennast lõikuma ja ma ei saa enam sellest lahti.mida teha.mures tüdruk

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kallis Tüdruk, suur kaastunne Sulle. Aga sellest üksi ei piisa. Kui Ema läheduses, siis jaga seda südamevalu ka temaga. Aga nii Emale kui ka Sinule soovitan veidi rahustavat arstirohtu, et korralikult magada saaksite. Elu läheb edasi, mälestused heast Isast jäävad ja see ergutagu edasisi toimetusi, andku jõudu. Mina tänan mõttes tihti Vanemaid ja Esivanemaid - tänu neile me üldse eksiteerime. Neilt ammutan ma hingejõudu, nendega teen ka mõttekõnet, vestlen, küsin ja saan vastuseid. Isa ju ei sooviks Sinu lõikumisi. Seega - see jääb ära!
Minu nimes on tähed O.-M. need on minu isa Oskar ja ema - Maris nimest esitähed. Sellega ma neid päev-päevalt tänan, sealt saan ma Esivanemate-jõudu.
Jalutuskäigud leevendavad murekoormat ja Esivanematel on heameel kui Sinul elu jälle rõõmsameelsuse poole läheb. Esivanemad usuvad Sinuse, usun ka mina. Peatselt usud täiel rinnal ka sa ise.
Igast murest saab üle!
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühhiaatria

mure tapab

mul on tunne, et köik, mida puutun, läheb katki vöi midagi juhtub, ühesönaga rikun ära. ei julgegi enam midagi teha. istun päevad läbi kodus, töölt lasti lahti ja ei leia ausalt mingit mötet enam.

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Et mure ei tapaks, siis tuleb "tappa" mure. Ja vajalik on selgitada ka põhjused. Seega - tohtri vastuvõtuleja tulevadki lahendid. Üldtervislikud soovitused sobivad samuti nii lugeda ja seeläbi ka praktiseerida. ...

Loe edasi

mure

olen endaga puntras kas on võimalust oma muredest ka interneti teel vestelda

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Eesmärk ei ole vestelda, eesmärk on murest vabaneda!
Kui mure neti-võrgust läbi mahub, siis loomulikult!
Milles mure?
Ootan infot,
Jüri O.-M. Ennet

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: